Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności. OK, zamknij

Newsletter
Rezerwacja

Aktualności

2017

Lipiec (1)

2020

Luty (1)
Pokaż wszystkie

Lipiec 2017

Współpracujemy z Portuj.pl

Współpracujemy z Portuj.pl

24 Lip

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z portalem portuj.pl

Polecamy Państwu portal, który dla żeglarza ma stać bardzo fajnym źródłem informacji.
W ten oto sposób, załoga portuj.pl przedstawia się Państwu na swojej stronie internetowej:


Cześć!

Z tej strony Michał i Marcin. Kochamy łódki. To dla nas najlepszy sposób na ucieczkę od pędu codzienności i złapanie chwili oddechu.
Żeglując od portu do portu, od trzciny do trzciny odkryliśmy, że ogromną frajdę daje nam znajdowanie nowych przystani i bindug. Chcąc zatrzymać wspomnienia, zaczęliśmy tworzyć mapę odkrytych przez nas miejsc.
Tutaj się spotykamy. W momencie, kiedy oddajemy na Wasze ręce portuj.pl, narzędzie w którym zamknęliśmy swoją wiedzę i swoje historie. Mamy nadzieje, że z Waszą pomocą nasz wkład stanie się jedynie skromnym początkiem.
Zróbmy coś dobrego razem.
 
Kontakt
Nie mamy biura, ale mamy telefony!
604 642 775 - Marcin Chlewicki
506 029 887 - Michał Chlewicki
email: portuj@portuj.pl"

Luty 2020

Sezon 2020 start!

01 Lut

Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż oferty sezonu wiosna/lato 2020. Serdecznie zapraszamy Państwa do rezerwowania naszych domków już dziś - dzięki temu można skorzystać z rabatu w wysokości 10% :)

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach