Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności. OK, zamknij

Newsletter
Rezerwacja

O nas

Zatoka Kal jest położona w samym sercu Mazur. Jej granice wyznacza brzeg jeziora Święcajty, które znajduje się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich i bezpośrednio łączy się z jeziorem Mamry – jednym z największych jezior w Polsce. 

Proponujemy naszym Gościom nocleg w nietuzinkowo zaaranżowanych, przestronnych domkach, dających poczucie indywidualności, z których codzienne widoki dają ukojenie dla duszy i ciała. Czeka na Państwa 30 wyjątkowych domków z komfortowymi łazienkami, które są gotowe na przyjęcie łącznie 140 Gości.

Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo miejsca na przyczepy kampingowe oraz pole namiotowe. Jednym zdaniem - wakacyjny ośrodek wypoczynkowy o pełnej palecie usług noclegowych i gastronomicznych. Ośrodek jest przyjazny dla zwięrząt.

Mazury to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, stąd dysponujemy bogatą ofertą wyszukanych i niestandardowych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na miłośników żeglarstwa czeka największy na jeziorze Święcajty port jachtowy z odpowiednią infrastrukturą.

Kwintesencją Zatoki Kal jest restauracja, której bogactwo smaków oraz wysoka jakość serwowanych dań dopełnią aurę mazurskiego wypoczynku. Kreatywność szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa kelnerska sprawią, że każdy posiłek naszych Gości będzie wyjątkowy.

Połączenie wszystkich elementów: Mazury, komfortowe noclegi, animacje, własny port i niesamowita kuchnia, a także przestronna, w pełni wyposażona sala konferencyjna o łącznej powierzchni 100 m2  mogąca pomieścić maksymalnie 60 osób sprawiają, że Zatoka Kal to również idealne miejsce na organizacje konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych.

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach